Назад
DREAMIES™ з апетитною курочкою

DREAMIES™ з апетитною курочкою

Замислились, чим побалувати пухнастого улюбленця? Можна почухати за вушком, побавитися з ним, а також пригостити корисними смаколиками. Принесіть йому котячі ласощі з апетитною курочкою та насолоджуйтесь його муркотінням! Адже він заслуговує на вашу турботу та заохочення.

Придбати

Поживна цінність та інгредієнти

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), олії та жири, похідні рослинного походження, екстракти рослинних білків, мінеральні речовини. Добавки на 1 kg (кг): антиоксиданти, барвники; поживні добавки: вітамін A — 6 460 МО, вітамін В1 — 9,9 mg (мг), вітамін В2 — 16,9 mg (мг), вітамін В6 — 4,4 mg (мг), вітамін D3 — 713 МО, вітамін E — 115 mg (мг), пентагідрат сульфату міді — 26,7 mg (мг), марганцю сульфат моногідрат — 43,4 mg (мг), йодид калію — 2,2 mg (мг), моногідрат сульфату цинку — 193 mg (мг).

 

З вітамінами та мінералами
Без штучних ароматизаторів

Гарантований аналіз

Поживна (харчова) цінність  на 100 g (г) (%):
сирий протеїн 31
сирий жир 21
сира зола 10
сира клітковина 1,7
волога 5

Інструкції з годування

Рекомендації з годування на добу: дорослому коту згодовуйте до 20 подушечок DREAMIES™ з апетитною курочкою на добу. Кошенятам згодовуйте до 6 подушечок на добу. Зменшуйте основний прийом їжі для вашого улюбленця відповідно. Зберігати у прохолодному та сухому місці. Слідкуйте, щоб тварина мала постійний доступ до свіжої питної води. Після відкриття зберігайте упаковку щільно закритою та згодуйте протягом 8 тижнів. Зберігати за температури від +4° C до +35° C та відносній вологості повітря не більше 75%.

Вибір реклами