DREAMIES зі
смачненьким сиром

DREAMIES™ зі смачненьким сиром

Ви, мабуть, думаєте, що сир — це закуска для вашого столу. Та котики також обожнюють наші ласощі зі смачненьким сиром! Пригостіть пухнастого улюбленця хрусткими смаколиками з ніжною начинкою. Лише кілька подушечок — і котик муркотить від задоволення***.


Рекомендації з годування

Рекомендації з годування на добу: дорослим котам згодовуйте до 20 подушечок DREAMIES™ зі смачненьким сиром на добу.​  ​Кошенятам старше 8 тижнів згодовуйте до 6 подушечок на день.​  ​Зменшуйте основний прийом їжі для Вашого улюбленця відповідно.​  ​Зберігати в прохолодному та сухому місці.​  ​Після відкриття продукту тримайте упаковку щільно закритою та використайте її вміст протягом 4 тижнів.​  ​Слідкуйте, щоб тварина мала постійний доступ до свіжої питної води.​

Поживна (харчова) цінність на 100 g (г) (%)

сирий протеїн 22
сирий жир 22
сира зола 9
сира клітковина 2

Інгредієнти

Склад: злаки, олії та жири, продукти рослинного походження, м'ясо та продукти тваринного походження, мінеральні речовини, екстракти рослинних білків, молоко та продукти молочного походження (включаючи 2,2% сухого сирного порошку, що еквівалентно 4% сиру). Енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г): 408 kcal (ккал) / 1707 kJ (кДж).


Добавки на 1 kg (кг): антиоксиданти та харчові барвники; поживні добавки: вітамін A - 1293 МО, вітамін В₁ - 9,9 mg (мг), вітамін В₂ - 16,9 mg (мг), вітамін B₆ - 4,4 mg (мг), вітамін D₃ - 143 МО, вітамін E - 115 mg (мг), мідь (міді (ІІ) сульфат пентагідрат) - 6,8 mg (мг), йод (йодид калію) - 1,7 mg (мг), марганець (марганцю сульфат моногідрат) - 14,1 mg (мг), цинк (цинку сульфат моногідрат) - 70,5 mg (мг).З вітамінами та мінералами
Без штучних ароматизаторів

***Кожна тварина має свої власні вподобання і може особливо ставитися до DREAMIES™, але сподіваємося, що ваш кіт вподобає продукт і буде муркотіти від задоволення.
Зображені на сайті продукти можуть відрізнятися від тих, які пропонуються до продажу.